• Search Property
  • Our News
Anadolu Emlak İnşaat ve Yatırım
About us

2000 yılının şubat ayında dört ortaklı olarak kuruldu. Karşılıklı güç ve inançla kurdukları Tuğra İnşaat ve Yatırım Ltd. Şti. , Sanayi İmarlı Arsalar, Arsa, Bağ-Bahçe, Konut satış ve alımda %100 müşteri memnuniyeti başarısına ulaşarak, gerçekleştirdiği tüm projelere büyük değer katmıştır. Çünkü Tuğra İnşaat ve Yatırım Ltd. Şti. , ele aldığı her konseptin özüne, "insanlara hep daha iyi kazançlı yaşam sunma" arzusunu katar.
Tuğra İnşaat ve Yatırım Ltd. Şti. , farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek hizmeti size sunar. Şirketin yapıtaşlarından biri, en ince ayrıntılardan yola çıkarak, en mükemmeli hedeflemektir.
İlke ve Prensiplerimiz;
Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, müşterilerimizle yaptığımız Alış-Verişin her aşamasında ve sonrasında onların memnuniyet sertifikası olmaktır.
Dinamik, takipçi, dışa dönük, temsil yeteneği olan, tecrübeli bir kadrodan oluşan Tuğra İnşaat ve Yatırım, sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için sizleri bekler.
Vizyonumuz;
Gayrimenkul sektörüne hedeflerimiz doğrultusunda öncülük etmek.
Misyonumuz;
Gayrimenkul sektörü içinde bulunan tüm alt sektörlerin kapsanacağı bir platform haline dönüşerek, sektörün temsilcisi olmak. Doğruluk, dürüstlük ve profesyonelliği ön planda tutmaktır.

Saygılarımızla,

Haberler